Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Vybrané přírodní suroviny

Ve společnosti PURINA® označujeme termínem "přírodní" takové suroviny, do nichž nebylo nic přidáno a zachovaly si tak své původní složení (v souladu s Kodexem FEDIAF pro správné označování produktů). Jsme hrdí na to, že můžeme řadu našich vybraných surovin označovat jako "přírodní".

Více informací o vybraných přírodních surovinách, které jsou obsaženy v našich krmivech, uvádíme níže.

 

  Lamb

Vysoce kvalitní jehněčí je hlavní surovinou naší lahodné jehněčí receptury. Jehněčí vašemu psu poskytuje esenciální aminokyseliny, které pomáhají udržovat svalovou hmotu a zdravý imunitní systém.

  Salmon

Vysoce kvalitní losos je hlavní přísadou naší lahodné receptury s lososem. Kromě toho, že je maso z lososa velmi chutné, je pro psy zdrojem esenciálních aminokyselin, které pomáhají udržovat jejich svalovou hmotu. Podporují také zdravý imunitní systém.

  Grains

Věříme, že součástí stravy psů by měly být i obiloviny. Z toho důvodu obsahují krmiva Beyond® kombinaci celozrnného ječmene a dalších obilovin, které zajišťuje postupné uvolňování energie a tím umožňuje psům být déle aktivní. Tyto obiloviny také podporují jejich trávení díky obsahu rozpustné a nerozpustné vlákniny.

  blank

Tuky jsou důležitou součástí zdravé vyvážené stravy, neboť jsou důležitým zdrojem energie. Obsahují esenciální mastné kyseliny (omega 3 a omega 6), které významně pomáhají udržovat celkový zdravotní stav zvířete, zdravou kůži, zářivou srst, zdravé klouby a zdravý imunitní systém.

  Spinach

Sušený špenát z pečlivě vybraných zdrojů je obsažen v každé stoprocentně kompletní granuli.

  Sweet Potato

Přírodní přísada z pečlivě vybraných zdrojů, která zaručuje, že krmivo Beyond® Simply 9 poskytuje psům stoprocentně kompletní a vyváženou stravu.

Doplňkové látky

Vzhledem k povaze složení surovin a procesu vaření musí některé minerální látky a vitamíny pocházet z jiných zdrojů, aby psi v krmivu dostávali všechny vitamíny a stopové prvky potřebné pro jejich zdraví. Naše receptury pro psy proto obohacujeme o vitamíny a minerální soli, díky nimž jsou krmiva stoprocentně kompletní a vyvážená.

Vit. A: 21 000 m.j./kg

Vitamín A je velmi důležitý vitamín, který se podílí na řadě tělesných funkcí včetně růstu, vývoje a obnovy buněk. Sehrává také klíčovou úlohu při vývoji a udržování imunitního systému a zraku a je nepostradatelný pro zachování zdravé kůže.

Vit. D3: 680 m.j./kg

Vitamín D je důležitý pro silné kosti, neboť podporuje vývoj kostry u rostoucích štěňat. V dospělosti předchází zlomeninám a pomáhá udržovat silné a zdravé čelisti.

Vit. E: 110 m.j./kg

Vitamín E zpomaluje stárnutí a chrání buněčné membrány před poškozením. Jelikož recykluje škodlivé volné radikály, podílí se spolu s imunitním systémem na celkové přirozené obranyschopnosti organismu.

Síran železnatý monohydrát: 220 mg/kg

Síran železnatý je pro tělo psa dostupným zdrojem železa. Železo napomáhá přenosu kyslíku krví do svalů a je zásadní pro udržování počtu a funkčnosti červených krvinek.

Síran měďnatý pentahydrát: 44 mg/kg

Tato doplňková látka je dostupným zdrojem mědi, která se podílí na řadě buněčných metabolických procesů a předchází předčasnému stárnutí buněk.

Síran zinečnatý monohydrát: 370 mg/kg

Tato doplňková látka je dostupným zdrojem zinku, který se podílí na řadě buněčných metabolických procesů a předchází předčasnému stárnutí buněk.

Síran manganatý monohydrát: 105 mg/kg

Jedná se o zdroj manganu, který je zásadní pro aktivitu řady enzymů v těle.