PURINA® VETERINARY DIETS®

Proč právě PURINA® VETERINARY DIETS®?

Receptury terapeutických krmiv PURINA® PRO PLAN® Veterinary Diets jsou výsledkem desítek let vědeckého výzkumu i našich nejnovějších poznatků v oblasti veterinární medicíny a klinické výživy. Vlhká a suchá terapeutická krmiva byla vyvinuta s použitím nejmodernějších technologií a jejich účinnost byla prokázána v rámci nutriční terapie řady chorob koček a psů. Všechna naše veterinární krmiva zvířatům dodávají vyváženou směs nezbytných živin a zároveň vyhovují jejich dietetickým potřebám.

Všechny naše receptury připravili renomovaní odborníci na výživu, takže majitelé zvířat si již nemusí lámat hlavu, jaké krmivo svému zvířeti při určitých onemocněních dávat. Můžete se spolehnout, že váš pes nebo vaše kočka budou dostávat mimořádně stravitelné krmivo, které obsahuje vyváženou směs nezbytných živin jako jsou proteiny, vitamíny a minerály.

Řada PURINA® PRO PLAN® Veterinary Diets nabízí širokou škálu receptur, které uspokojují zdravotní nároky koček a psů trpících konkrétními chorobami. Tato terapeutická krmiva musí být podávána pod dohledem veterináře.

Pokud má vaše zvíře jakékoliv potíže, vždy se poraďte s veterinářem.Více informací najdete zde

Zpět na naše značky