Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pro vaše miláčky.
Purina One
Purina One
Pokročilá výživa odpovídající potřebám vaší kočky.

Naše odborné znalosti

Naši odborníci na výživu vám již mnoho let přináší inovace v péči o domácí mazlíčky. Krmiva PURINA ONE® jsou vyrobena z chutných, vysoce kvalitních ingrediencí a poskytují pokročilou výživu, která podporuje zdraví vaší kočky dnes a zítra.

Vyberte vhodné krmivo odpovídající potřebám vaší kočky:

Viditelné zdraví začíná uvnitř

Výživa odpovídající životním fázím a životním stylům.

Receptura PURINA ONE® BIFENSIS® vyvinutá veterináři a experty na výživu společnosti PURINA®, pomáhá podporovat přirozenou obranyschopnost vaší kočky uvnitř a navenek v každé fázi jejího života.

Purina One pro kočky Bifensis

Kapsičky a granule, mix, kterému můžete věřit​

Vyvinuto našimi Purina odborníky, Purina One granule a Purina ONE kapsičky poskytují základní živiny, které vaše kočka potřebuje. Purina ONE Granule poskytují křupavou texturu, po které vaše kočka touží, zatímco Purina ONE kapsičky dodávájí hydrataci, nemluvě o chuti, kterou miluje…

Kočka se blíží k modré misce s jídlem

Dvojí textura granulí pro potěšení vaší kočky

Krmivo PURINA ONE® DualNature™ je vyvinuto veterináři a odborníky na výživu. Je skvělou kombinací suchých křupavých a měkčích jemnějších granulí. Obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny, které jsou zdrojem aminokyselin podporujících dobré zažívání. Výsledkem je krmivo, které podporuje zdraví vaší kočky a zároveň je chutné, takže jej vaše kočka bude milovat.​

Přeneste řasu spirulinu z přírody do misky své kočky

Vaše kočka může nyní zažít výhody přírodní řasy spiruliny ve svém krmivu. Spirulina je zelenomodrá řasa, která roste v teplých vodách subtropických a tropických oblastí světa. Je známá svým unikátním výživovým profilem, který přispívá k mnoha zdravotním benefitům, současně je dobrým antioxidantem. V krmivu PURINA ONE® DualNature™ pomáhá podporovat imunitní systém vaší kočky.

Naši experti radí:

kočka u veterináře
Purina ONE®
Močové cesty
Nedávné výzkumy ukázaly, že udržování zdravého trávicího traktu a zažívání hraje zásadní roli v našem celkovém zdraví.
kočka dívá z okna
Purina ONE® 
Domácí kočky
Kočky jsou krásná stvoření, která mají obecně zářivou a velmi čistou srst. Důvodem je fakt, že kočky o srst pečují velmi důkladně. Výsledky studií naznačují, že kočky věnují péči o srst 8 % času, kdy nespí nebo neodpočívají!

Vyzkoušejte sami:

Prozkoumejte naše krmiva: