Pořizujeme si psa

Pořizujeme si psa

Chcete se o svém novém mazlíčkovi dozvědět více?

Pořizujeme si psa

Jak začlenit nového psa mezi ostatní zvířata v domácnosti

Na stránkách společnosti Purina se dozvíte, jak nového psa bezpečně začlenit mezi ostatní zvířata žijící ve vaší domácnosti . Na našich stránkách najdete odborné rady, jak dosáhnout trvalé harmonie mezi všemi zvířaty žijícími ve vaší domácnosti.
DALŠÍ INFORMACE

Nejčastější dotazy týkající se kastrace psů a fen

Po příchodu maličkého rozkošného chlupáčka do rodiny si užijete spoustu zábavy. Když štěně poprvé učíte, aby si na povel sedlo, a šimráte je přitom na bříšku, pravděpodobně vám vůbec nepřijde na mysl, že bude mít jednou také vlastní štěňata.
Další informace

Jak si osvojit psa

Osvojení psa je skvělou příležitostí, jak získat nového člena rodiny a zároveň nabídnout zvířeti druhou šanci na šťastný život.
Další informace

Jak vybrat psa, který se k vám bude nejlépe hodit

Rozhodnutí pořídit si psa je jedním z nejvíce vzrušujících a zároveň nejzávažnějších kroků vašeho života! Stejně jako u všech důležitých rozhodnutí je třeba se i před osvojením štěněte řádně připravit a ujistit se, že si vybíráte psa, který se hodí k vašemu životnímu stylu.
Další informace

Proč jsou psi dobrými společníky

Psi si skutečně zaslouží označení "nejlepší přítel člověka". Jsou věrní, inteligentní, oddaní a láskyplní a je známo, že díky jejich společnosti dochází ke zlepšení naší tělesné i duševní kondice.
Další informace

Zapojení psa do chodu domácnosti

Už za několik dnů si přivedete domů nové štěně nebo nového psa a určitě se už nemůžete dočkat, až se stane dalším členem vaší rodiny!
Další informace