PURINA ONE®

Proč právě PURINA ONE®?

Sortiment PURINA ONE® nabízí vysoce kvalitní přísady v recepturách, které jsou přizpůsobeny životnímu stádiu a způsobu života koček. Naše chutná krmiva poskytnou vaší kočce všechny živiny, které potřebuje k tomu, aby byla po celý život zdravá.

  • sortiment krmiv, která jsou přizpůsobena životnímu stádiu a způsobu života vaší kočky

Suchá krmiva pro kočky PURINA ONE®

Receptury suchých krmiv pro kočky PURINA ONE® připravili veterináři a odborníci na výživu společnosti PURINA s použitím vysoce kvalitních a chutných přísad, které vaší kočce poskytují lahodnou a výživnou stravu.

Všechny suché produkty PURINA ONE® obsahují jedinečnou směs živin BIFENSIS®, která začíná působit již ve střevech a posiluje imunitu vaší kočky. Směs BIFENSIS® má blahodárný vliv na zdraví vaší kočky – o její zjevně dobré kondici se můžete přesvědčit na vlastní oči a těšit vás může i vědomí, že se stejně dobře cítí i uvnitř.

Viditelné zlepšení zdravotního stavu vaší kočky byste měli zaznamenat již po třech týdnech podávání.

Již po třech týdnech podávání krmiva PURINA ONE® byste měli na vlastní oči u své kočky pozorovat zářivější srst, jasnější pohled a více energie a chuti do života.

Dávejte své kočce krmivo PURINA ONE® a zapojte se do 3týdenního testu O zdravotních přínosech tohoto krmiva se přesvědčíte na vlastní oči.

Zpět na naše značky