PURINA ®DOG CHOW®

Proč právě PURINA® DOG CHOW®?

Receptury PURINA® DOG CHOW® byly vytvořeny pro nejúžasnější zvířata této planety, což jsou podle našeho názoru psi. Toto naše přesvědčení nás již několik desítek let motivuje k tomu, abychom pro psy připravovali krmiva té nejvyšší kvality.

Myslíme si, že psi mají zůstat tím, čím jsou – nejvíce přece záleží na tom, aby byli zdraví a aktivní a aby cítili, že je má někdo rád. Klíčem k dosažení těchto cílů je samozřejmě kvalitní výživa.

Při vývoji receptur PURINA® DOG CHOW® jsme vycházeli z toho, že psi mají specifické nutriční nároky, které závisí na jejich věku a plemeni. Abychom vyhověli individuálním nutričním nárokům, vytvořili jsme sortiment krmiv přizpůsobených potřebám konkrétních psům.

Sortiment pro různé věkové kategorie (Right Age Right Food)

Nekonečně zvídavá štěňata, která se vrhají za každou hračkou, míčkem nebo lístečkem povlávajícím ve větru, mají pochopitelně úplně jiné nutriční potřeby než starší pes, který po ránu zkontroluje blízké okolí a večer si vychutná poklidnou procházku. Náš sortiment pro konkrétní věkové kategorie (Right Age Right Food) nabízí výživná krmiva pro psy v různých životních obdobích, od energií nabitého štěněte až po spolehlivého a lety zoceleného parťáka.

Sortiment pro různé skupiny plemen (Breed Group)

Honiči, slídiči, norníci... – různé typy psů mají zvláštní charakteristiky a odlišné nutriční nároky. Díky sortimentu krmiv PURINA® DOG CHOW®, která jsou přizpůsobena potřebám konkrétních skupin plemen, bude váš pes dostávat vyváženou stravu, kterou potřebuje ke spokojenému životu. Ať už máte doma retrívra, španěla, ovčáka, setra nebo teriéra, máme pro něj vhodnou stravu, která mu dodá sílu a umožní mu prožívat nejrůznější dobrodružství.

Sortiment pro psy s různým způsobem života

V naší nabídce máme krmiva, která pomáhají psům s různým způsobem života udržet si optimální kondici – ať už se jedná o energií nabitého průzkumníka, který denně spálí spoustu kalorií, anebo o pohodového parťáka, který dává přednost poklidným vycházkám. Má-li váš pes navíc citlivé zažívání, bude potřebovat krmivo, které je snadno stravitelné. Právě proto jsme vyvinuli sortiment receptur PURINA® DOG CHOW® Lifestyle.

Zpět na naše značky