Naše značky | PRO PLAN® pro psy

Proč právě PURINA® PRO PLAN®?

PURINA® PRO PLAN® PRO PSY

Receptury PURINA® PRO PLAN® byly inovovány v souladu s nejnovějšími výsledky studií společnosti PURINA® – krmiva této řady jsou dnes dostupné pro každého. Hledání optimálního řešení výživy psů je pro nás celoživotním cílem. Jako majitelé a milovníci psů neustále hledáme a nacházíme nové způsoby, jak zvyšovat kvalitu života našich čtyřnohých přátel.

V čem se odlišujeme

Kvalita spočívá v detailech

Kvalitní a bezpečné suroviny jsou pro krmiva PURINA® PRO PLAN® tou nejvyšší a nezpochybnitelnou prioritou.

Vědecky prokázané přínosy

Koncentrace jednotlivých složek a živin byly zvoleny tak, aby krmiva měla pro psy smysluplný zdravotní přínos.

Špičkové vědecké poznatky, které mají praktické využití

Naše průlomové objevy jsou publikovány v renomovaných recenzovaných časopisech a uznává je mezinárodní vědecká komunita.

Vynikající zdroj živin

Krmiva PRO PLAN® jsou vyráběna optimálními postupy a jsou vynikajícím zdrojem živin. Naše patentovaná technologie výroby plně respektuje chuť a nutriční kvalitu a poskytuje zvířatům to nejlepší z jednotlivých složek. Díky tomu mají naše krmiva dlouhodobý pozitivní účinek na zdraví psů.

Naše inovace: Optinutrition™

Nová řada PURINA® PRO PLAN® založená na konceptu OPTINUTRITION™ je naší nejpokročilejší a nejúčinnější kombinací živin. Tyto receptury byly vyvinuty s využitím špičkových vědeckovýzkumných poznatků v oblasti výživy a vykazují vědecky prokázané pozitivní účinky. Naše krmiva uspokojí specifické nutriční nároky vašeho psa ve všech jeho životních stádiích.

S KRMIVY PURINA®PRO PLAN® POZNÁTE ROZDÍL

Jsme přesvědčeni, že výživa může mít pozitivní dlouhodobý vliv na zdraví zvířat. Náš tým 350 veterinářů a odborníků na výživu prokázal, že konkrétní kombinace surovin mohou dlouhodobě ovlivnit zdraví psů. Díky komplexům živin, jako je např. OPTIRENAL®, patří krmiva PURINA PRO PLAN® ke špičce v oblasti výživy psů.

Špičková výživa PURINA® PRO PLAN® pro dlouhý život ve zdraví

Krmiva PURINA® PRO PLAN® poskytují vašemu psovi optimální výživu, protože základem každé receptury je kompletní a vyvážená směs všech základních živin pro udržení dobrého zdraví. Krmiva PURINA PRO PLAN® jsou vyráběna z pečlivě vybraných a mimořádně stravitelných surovin nejvyšší kvality. Všechny receptury PURINA® PRO PLAN® připravujeme s maximální péčí, abychom vašemu psovi poskytli vynikající krmiva, jejíchž chuť si zamiluje.

Krmiva PURINA® PRO PLAN® jsou k dispozici výhradně u specializovaných maloobchodních prodejců a veterinářů.

Více informací o produkterch PURINA ® PRO PLAN® najdete zde.

Zpět na naše značky