Pořizujeme si kočku

Pořizujeme si kočku

Pořizujeme si kočku

Jak si osvojit kočku

Rozhodnutí osvojit si kočku sebou přináší hluboký pocit uspokojení – vaše rodina se rozroste o nového člena a zároveň dáte zvířeti šanci prožít spokojený život v novém domově.
Další informace

Pořizujeme si kočku

Rozhodnutí, že si osvojíte kočku, je velmi vzrušující, přináší však také řadu otázek. Musíte si například ujasnit, o jaké plemeno máte zájem. Troufnete si na malé neposedné kotě nebo bude vašemu způsobu života vyhovovat spíše klidnější starší kočka?
Další informace

Nejčastější dotazy týkající se kastrace koček

Gratulujeme – vaše rodina se rozrostla o roztomilého a hebkého chlupáčka! Dokud je kotě malé a roztomilé, těžko si představit, že by mohlo mít vlastní koťata.
Další informace

Jak začlenit novou kočku mezi ostatní zvířata v domácnosti | Tipy týkající se koček

Je všeobecně známo, že kočky jsou velmi nezávislá zvířata, což je také jeden z důvodů, proč jsou skvělými domácími mazlíčky. To platí zejména pro ty z nás, kteří dávají přednost zvířatům, která nevyžadují neustálou péči.
Další informace

Zapojení kočky do chodu domácnosti

Jistě se již nemůžete dočkat, až si novou kočku nebo nové kotě konečně přinesete domů. Před příchodem kočky do rodiny se budete muset postarat o řadu důležitých věcí.
Další informace

Co dělat, aby byla vaše domácnost pro kočku bezpečná

Jelikož je pro vás vaše nová kočka velmi důležitá, určitě jí budete chtít doma i na zahradě zajistit maximálně bezpečné prostředí. Čím tedy začít, chcete-li vytvořit doma i na zahradě prostředí vhodné pro kočku?
Další informace